Powitanie

Powitanie

flowers-desk-office-vintage

Witaj na blogu Find your own way,

Rozgość się… To miejsce powstało po to aby wspierać i pomagać odkrywać , że każdy z nas, czyli i Ty i ja, ma w sobie potencjał, jest unikalny i niepowtarzalny. Mam nadzieję, że tu zdobędziesz odpowiednią ilość wiary i przekonania, że masz talenty, tylko być może nie zawsze o tym wiesz ale nie zawsze korzystasz z nich w pełni. To tu postaram Ci się pokazać drogę, jak z pragnień i marzeń przejść do ich wdrożenia w życie. Bo jak powiedział kiedyś Walt Disney „…Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać”. Ja mocno wierzę, że tak jest.

To jest też miejsce dla tych, którzy już czują, że to gdzie są, to nie „TO” gdzie chcą być. Ale brakuje im jeszcze odwagi, czy konkretnych planów i celów, żeby to zmienić i ruszyć w drogę. Mam nadzieję, że poprzez różne inspiracje, życie i doświadczenie ciekawych ludzi, którzy odważyli się „żyć pełnią”, zachęcę Cię i zmotywuję do pójścia z głosem serca, w zgodzie ze swoimi umiejętnościami, talentami i wartościami. Ufam, że tu nabierzesz odwagi, żeby zacząć podążać za tym co dawno skryłeś w sercu i odłożyłeś na wieczne „kiedyś”. Że na nowo to wyciągniesz, otrzepiesz z kurzu i zobaczysz, że to właśnie teraz jest odpowiedni moment, żeby ruszyć z miejsca i zmienić pracę, zacząć realizować swoje pasje czy otworzyć firmę, taką w jakiej zawsze chciałeś pracować.

Zapraszam Cię po regularną dawkę motywacji i dziękuję, że tu jesteś 🙂

 


Kim jestem?

Perz Magdalena
Witaj, nazywam się Magda i jestem konsultantem kariery. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o mocne strony, talenty i w zgodzie z Twoimi potrzebami i wewnętrznymi pragnieniami.

Newsletter

Szukaj