RMP

Reiss Motivation Profile (RMP) jest naukową, potwierdzoną badaniami empirycznymi, metodą pomiaru motywacji ludzi. Jej twórcą jest prof. Steven Reiss wybitny ekspert z dziedziny psychiatrii i psychologii klinicznej. W oparciu o przeprowadzone na ponad 6000 osobach badanie, wyróżnił 16 uniwersalnych motywatorów życiowych, czyli wartości, które kierują naszym działaniem i określają indywidualną osobowość. Uniwersalność oznacza, że każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu jest motywowany przez wszystkie szesnaście motywatorów.

 

Dlaczego warto zrobić Reiss Motivation Profile?

Reiss Motivation Profile to pierwsze narzędzie diagnostyczne do badania motywacji człowieka.

Reiss Motivation Profile nie grupuje, nie etykietuje, nie kategoryzuje.

Reiss Motivation Profile nie wprowadza typologii osobowości. Możliwych jest ponad 6 000 000 kombinacji motywatorów. RMP opisuje indywidualność ludzkiej osobowości.

Reiss Motivation Profile jest rzetelny, mało wrażliwy na efekt „dostosowania społecznego”. Osoba udzielająca odpowiedzi raczej nie jest w stanie wpłynąć na jego wyniki i udzielić pożądanych odpowiedzi.

Reiss Motivation Profile pokazuje przede wszystkim, w jaki sposób i z jakiego powodu zachowujemy się w określony sposób.

Reiss Motivation Profile daje szansę na poznanie swoich naturalnych predyspozycji i potencjału wynikającego z indywidualnego systemu wartości.

Reiss Motivation Profile opisuje, jakie wartości życiowe i motywatory są ważne dla nas i dla ludzi, z którymi pracujemy i żyjemy. Dzięki uzyskanym informacjom możemy dobierać efektywniejsze sposoby komunikacji i motywacji.

Przykładowe wyniki profilu motywacyjnego


Reiss Motivation Profile, motywacja, www.findyourownway.pl

 

Jak wygląda proces z Reiss Motivation Profile?

Napisz do mnie używając formularza kontaktowego. Opisz wyzwanie przed którym stoisz i oczekiwania jakie masz w związku z wykonaniem Reiss Motivation Profile.

Skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia warunków współpracy.

Otrzymasz ode mnie indywidualny kod dostępu do wykonania Reiss Motivation Profile.

Wypełnisz ankietę składającą się ze 128 pytań. Zajmie Ci to ok. 25 – 30 minut.

Umówimy się na termin i formę spotkania.

W czasie spotkania trwającego ok 60 – 90 minut. Przedstawię, wyjaśnię i pomogę w interpretacji Twojego indywidualnego profil motywacyjnego.

Po rozmowie otrzymasz dokładny raport wraz ćwiczeniami do pracy własnej.

 

Zrobienie Reiss Motivation Profile (RMP) będzie dla Ciebie ogromnym wsparciem zarówno w życiu osobistym, jaki i zawodowym, jeśli zadajesz sobie choć jedno z tych pytań:

Co mnie motywuje do działania?

Jak ruszyć z miejsca, kiedy już wiem co chcę osiągnąć?

Jak lepiej rozumieć i komunikować się z partnerami życiowymi, członkami rodziny?

Jakich komunikatów używać i w jaki sposób się porozumiewać, aby być bardziej słyszalnym?

Jak zbudować swój zespół, aby sprawieni i skutecznie funkcjonował?

Jak zaplanować swój rozwój i ścieżkę kariery zgodną z moimi potrzebami i wartościami?

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie tego narzędzia. Jesteś już przekonany, że chcesz z niego skorzystać. Skontaktuj się ze mną i wybierz mnie jako swojego RMP Mastera.