REKOMENDACJE

Przeczytaj, jakie zmiany i postępy nastąpiły w życiu osób, które mi zaufały i zdecydowały się na współpracę ze mną.

 

 

Agnieszka M., aktywna mama, managera z wieloletnim doświadczeniem w finansach

Przed przystąpieniem do procesu doradczego raczej nie miałam większych obaw. Potrzebowała i byłam bardzo zmotywowana, żeby skorzystać z usług Magdy. Podsumowanie spotkania z Nią to jedno słowo “Konkret, konkret i jeszcze raz konkret”. W procesie doradczym otrzymałam wiele kompleksowych informacji w każdym obszarze proponowanej ścieżki kariery.
Po zakończeniu procesu zaczęłam coraz bardziej wierzyć, że jestem w stanie robić coś sensownego zawodowo. To cały czas we mnie dojrzewa, nie jest to zmiana, która nastąpiła z dnia na dzień. “Dziękuję za wsparcie jakie od Ciebie Magda dostałam. Czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo podczas całej naszej współpracy. Z dużą przyjemnością będę Cię polecać znajomym 🙂 “.

 

Magda O., studentka architektury

Przed przystąpieniem do procesu doradczego miałam obawy, że okaże się, że jestem w kompletnie nie tym miejscu, co “powinnam” i już za późno na jakieś drastyczne zmiany. Teraz wiem, że nie ma czegoś takiego jak “za późno”. To co najbardziej mi się podobało w procesie doradczym to drobiazgowość, rzetelność, sposób w jaki Pani Magda przekazuje informacje (czasem niełatwe przecież), entuzjazm, widać że lubi, to co robi. Fantastyczne było to, jak wielki wachlarz rzeczy jest brany pod uwagę. Nie dostaje się propozycji pracy A lub B, tylko tych dróg jest całe mnóstwo 🙂
Uwierzyłam, że to nie droga jest zła, tylko często okoliczności po drodze powodują, że się wątpi, czy się człowiek nadaje. Pani Magda pokazała mi, że ja naprawdę mam predyspozycje, tylko o nich zapominam w codziennym życiu i że są pewne aspekty przez które moja praca rzeczywiście, albo mnie wypali, albo będzie tym, co sprawia mi satysfakcję i radość.

 

Aldona H., nauczycielka języka angielskiego

Pani Magda to kobieta pełna optymizmu i radości. Nasze spotkanie przeprowadziła w atmosferze zaufania, otwartości i była do niego profesjonalnie przygotowana. Po zakończeniu procesu doradczego czułam się wartościową osobą z głową pełną pomysłów i chęcią do działania, do zmian na lepsze.

 

Iga S., studentka sztuki nowych mediów

Przed rozpoczęciem współpracy z panią Magdą martwiłam się, czy proces doradczy i kompas kariery w jakikolwiek sposób mi pomoże. We współpracy z panią Magdą bardzo mi się podobała jej szczegółowość i zainteresowanie. Czasami zdawała pytania z pozoru dla mnie mało istotne, a te okazywały się ważne. Byłyśmy w stałym kontakcie. Pani Magda odpowiadała bardzo szybko w pierwszej fazie procesu, przez co praca była świeża. Dzięki procesowi doradczemu uświadomiłam sobie swoje mocne strony i zobaczyłam potencjał i wartość cech, które wydawały mi się mało ważne. Pani Magda jest bardzo sympatyczną i empatyczną osobą.

 

Agnieszka K., psycholog

Zanim poznałam Magdę wydawało mi się, że długa przerwa w pracy związana z macierzyństwem właściwie dyskwalifikuje mnie na rynku pracy, pojawiały mi się w głowie takie myśli, że nic nie wiem i nic nie umiem. Magda pokazała mi, jakie są moje mocne strony i jak mogę to zaprezentować w CV, aby potencjalny pracodawca chciał mnie zaprosi na rozmowę. Z ogromnym wyczuciem i znajomością tematu pokazała mi również dostępne dla mnie ścieżki kariery i możliwości rozwoju zawodowego, które nie przyszły by mi wcześniej nawet do głowy. Cały proces doradczy był dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem, dostałam mnóstwo impulsów do rozwoju, a także cenny wgląd w moje cechy i umiejętności, wartości. Z pomocą Magdy szybko znalazłam pracę, serdecznie polecam współpracę z nią.

 

Marta, pedagog, studentka logopedii

Byłam w czasie intensywnych zmian w moim życiu. Nie mogłam się odnaleźć w nowej roli mamy. Czułam, że muszę coś zmienić, nie tylko pracę, ale i podejście do samej siebie. Idąc do Magdy na doradztwo obawiałam się, czy szukam we właściwym miejscu, niepotrzebnie. Magda wykazała się pełnym profesjonalizmem i rozsądnym podejściem do mnie, mojej sytuacji, od razu poczułam, że jestem w właściwym miejscu i nie stanie mi się krzywda. Wszystko mi wyjaśniła. Po procesie doradczym nabrałam pewności siebie, wiedziałam na jakie zmiany mogę sobie pozwolić, a niektóre plany ze spokojem odłożyłam na półkę i skupiłam się na realnych do osiągnięcia sukcesach. Lepiej poznałam siebie, swoje możliwości. Cały proces pomógł mi też bardzo w skończeniu studiów i podjęciu decyzji o dalszym kształceniu. Słuchając też samej siebie, wybieram drogę, która jest dla mnie najlepsza. Być może swoje cele osiągnę trochę później, ale wiem, że w zgodzie ze sobą. Dziękuję.

 

Ewa R. , business manager w międzynarodowej firmie, pasjonatka fotografii

Cały proces doradczy z użyciem Kompasu Kariery jest bardzo czytelny i przyjemny. W pracy z Magdą najbardziej podobało mi się jej zaangażowanie i pasją z jaką wspiera swoich “podopiecznych”. Bardzo pomocne były jej inspiracje oraz rady, jak radzić sobie z trudnościami. Cenne są też materiały, jakie otrzymuje się po zakończeniu współpracy, pozwalają na kontynuowanie procesu samodzielnie. Dzięki Kompasowi Kariery oraz współpracy z Magdą zaczęłam świadomie planować i podejmować decyzje. Rozumiem dlaczego w pewnych sytuacjach jest mi trudniej lub łatwiej się odnaleźć. Zapisałam się na studia podyplomowe zgodne z moimi potrzebami i kierunkiem rozwoju. Rozważniej też zarządzam swoimi finansami i planuję wydatki.

 

Monika Sz., inżynier budowy

Proces doradczy z Magdą bardzo otworzył mi głowę. Pojawiło się wiele pomysłów. Teraz jakiś czas po wykonaniu kompasu kariery i doradztwie mogę śmiało powiedzieć, że w końcu wiem dokąd zawodowo zmierzam. Nareszcie mam cel. W chwilach zwątpienia sięgam po wyniki , co trzyma mnie na obranej przeze mnie drodze i pozwala konsekwentnie realizować cele. Dziękuję Magdo, za Twoje podejście: konkret, zdecydowanie, czułam, że rozmawiam z ekspertem. To była moja najlepsza inwestycja.

 

Ewa M., studentka bezpieczeństwa wewnętrznego

Byłam w takim punkcie, że z jednej strony chciałam zmiany, a z drugiej bałam się, że nie jestem jeszcze na nią gotowa. Podczas omawiania wyników kompasu kariery czułam, że Magda jest naprawdę obeznana w temacie, wie o czym mówi, czysty profesjonalizm. Dzięki spotkaniu z nią zaczęłam bardziej doceniać siebie. Uświadomiła mi, że zestawienie takich cech i umiejętności, podejścia do pracy mam tylko ja! Po zakończonym doradztwie zaczęłam uczyć się  oszczędzania pieniędzy, w pracy nastawiam się na jakość, a nie na ilość. Staram się też “przełamywać” tj. próbować nowych rzeczy, “chować do kieszeni” wstyd, strach i robić to co przynosi mi radość i rozwój. Nie ma czegoś takiego jak “nie wypada”, “co ludzie powiedzą”. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na współpracę z Magdą. Inwestycja warta wydanych pieniędzy.

 

Agnieszka K., Senior Consultant w firmie badawczej

Przed rozpoczęciem procesu doradczego miałam obawę, że nie przełoży się on na oczekiwane zmiany w moim życiu zawodowym. Dziś stwierdzam, że uzyskałam  wystarczające, konkretne wsparcie. Bezpośrednie spotkanie, bardzo dobra rozmowa, ustny feedback, możliwość poruszenia dodatkowych kwestii i spraw dla mnie istotnych to główna wartość doradztwa z wykorzystaniem kompasu kariery. Obecnie bardziej świadomie podchodzę do spraw związanych z przyszłością zawodową. Podjęłam wiele ważnych decyzji  i intensywnie się szkolę. To jedno z najbardziej inspirujących i motywujących doświadczeń w moim życiu. Bardzo polecam.

 

Ewa K, Office Manager

Magdo, bardzo Ci dziękuję za to, że tchnęłaś we mnie nadzieję, że czeka mnie ciekawa i porywająca do działania przyszłość zawodowa, dałaś mi wiarę, że mam talenty i mogę się nimi dzielić z innymi, odwagę do sięgnięcia na wyższe półki, po bardzo ambitne cele, siłę, by zawalczyć o siebie i wsparcie, kiedy zaczynałam wątpić. I choć się boję i nie dowierzam, że to ja i to o mnie tyle dobrego mówiłaś, to dzięki wynikom Kompasu Kariery i temu, że we mnie wierzysz postanowiłam zaryzykować. Dziękuję!

 

Kinga M., doktor chemii

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i tego ile serca włożyła Magda w prace ze mną. Mam wrażenie, ze idealnie odkryła swoje powołanie. Bardzo podobało mi się, to w jaki sposób Magda zinterpretowała wynik testu, pokazała mi, że to jaka jestem i co posiadam jest ogromnym moim atutem i rynek pracy potrzebuje właśnie takiej osoby Czuję się, jakbym rozpoczęła nowy etap w moim życiu. Polecam kompas kariery i moją konsultantkę. Dziękuję.

 

Lonia F., Event Manager

Konsultacja była bardzo profesjonalna. Magda w jasny sposób przedstawiła zawiłe tabelki i wytłumaczyła powstałe wyniki testu. Obszernie tłumaczyła w jaki sposób je odczytywać oraz jak wykorzystać nową wiedzę o sobie. Bardzo podobało mi się indywidualne podejście do wyników i odniesienie do mojego potencjału. Bardzo wysoko oceniam zaangażowanie Magdy we wskazanie mi potencjalnych dróg rozwoju tak, abym mogła dobrze dobierać pracę do moich talentów i cech osobowości. Gratuluję!

 

Dorota K., niezależny konsultant, specjalista ds. pozyskiwania środków unijnych

Magdalena Perz jest świetnym słuchaczem i wnikliwym obserwatorem. Czuć, że praca konsultanta jest jej pasją, że wierzy w oferowaną usługę i to o czym mówi jest ze sobą spójne. Jest konkretna i przy tym szalenie kreatywna. Przed wypełnieniem testu przeprowadziła ze mną dodatkowy wywiad mailowy i telefoniczny. Konsultacja została przeprowadzona profesjonalnie, w życzliwej atmosferze. Magda zachęcała do otwartości „z wyczuciem”. Jej rekomendacje były bardzo trafne, poprzedzone starannym przygotowaniem.

 

Maja O., starszy specjalista – koordynator sprzedaży

Byłam zachwycona spotkaniem z Panią Magdą. Po rozmowie mam dużo energii do działania i podtrzymuję chęć zmiany swojej pracy. Pani Magda budzi zaufanie, sprawia, że człowiek bez problemu otwiera się przed nią. Ma bardzo ciekawe pomysły, ale prezentuje je w sposób nie narzucający. Bardzo podoba mi się to, że do każdej propozycji podaje konkretne przykłady, kursy, możliwości. Nie pozostaje się z ogólnym wyobrażeniem co może oznaczać dana aktywność, tylko można się z tym zapoznać.

 

Katarzyna L., analityk w dziale sprzedaży

Wzięcie udziału w sesji doradczej było dla mnie bardzo ważne, jak się okazało nie tylko ze względów poszukiwania ścieżki kariery, ale także otworzyło mi możliwości głębszego poznania i przypatrzenia się sobie. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie spotkanie z Magdą. Jestem niezwykle zadowolona, że mogłam ją poznać. Uważam, że Magda bardzo dobrze odnajduje się i realizuje w swojej roli jako doradca zawodowy. Posiada niezwykle ważną umiejętność słuchania drugiego człowieka. Potrafi też umiejętnie „drążyć temat”, gdy coś było niedopowiedziane. Świadczy to o bardzo dużym zaangażowaniu Magdy w pracę i chęci doradzenia jak najlepszej drogi. Podczas naszego spotkania, wypełniając testy, odpowiadając na różne pytania miałam wrażenie, że znam się z Magdą nie od dziś. Magda potrafi stworzyć taki klimat rozmowy, który nie wygląda tak książkowo, a  oparty jest na dużej swobodzie i poczuciu, że człowiek chce się przed Nią otworzyć. Rozmawiając o różnych rzeczach, nie tylko związanych bezpośrednio z doradztwem, Magda potrafiła wyciągnąć niezwykle dużo wniosków na temat mojej osoby. Uważam też, że Magda potrafi niekiedy „sprowadzić człowieka na ziemię” :). Ważne było dla mnie to co od Niej usłyszałam, aby w planowaniu zawsze patrzeć co mi to da i ile czasu będzie to kosztowało. Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna Magdzie za Jej wskazówki i rekomendacje. Dziękuję!

 

Paulina Ł., Office Manager

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współpracę z Magdaleną Perz. Zanim przystąpiłam do wypełnienia kwestionariusza, korespondowałyśmy ze sobą przez miesiąc. Rozmawiałyśmy na temat mojego doświadczenia zawodowego. Magda bardzo dogłębnie wczytywała się w moje opisy, gdyż zadawała mi coraz więcej szczegółowych pytań. Po wypełnieniu kwestionariusza również pojawiły się dodatkowe pytania. Magda nie potraktowała mnie jak tzw. kolejnego klienta. W pracę ze mną włożyła tyle serca, że brak mi słów. Byłam pod wrażeniem, jak profesjonalnie przygotowała się na nasze spotkanie. Szczegółowo przedstawiła mi raport, przygotowała wiele możliwości dalszego działania oraz uświadomiła mi jak duży drzemie we mnie potencjał. Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Magdy i szczerze polecam skorzystanie z Kompasu Kariery.