Proces doradczy – pakiet CZY TO TA DROGA?

Studiujesz już rok, dwa? Niby Ci się podoba, ale co jakiś czas dopadają Cię wątpliwości, czy to dobry kierunek? Czy rzeczywiście dający dobre perspektywy na rynku pracy? Wokoło pojawia się tyle możliwości, że obawiasz się, że może coś przegapisz. Gdzieś w środku rodzi się myśl, że może jednak spróbować czegoś nowego i zacząć studiować inny kierunek.

A może właśnie kończysz studia , licencjackie czy magisterskie i zupełnie nie wiesz co teraz robić? Pójść jeszcze na jakieś studia podyplomowe? Skończyć dodatkowy kurs? Myślisz o założeniu własnego biznesu? A może masz już pomysł na przyszłość, ale boisz się czy oby na pewno to dobra droga…

Możesz…

…złapać pierwszą, lepszą pracę, bez refleksji czy to rzeczywiście to, co chcesz robić.

…rozpocząć kolejny kierunek studiów, skończyć jakiś dodatkowy kurs, poświęcając na to czas i pieniądze, ale na koniec zupełnie nie wiedząc, co to zmieni w Twojej sytuacji.

…studiować bez motywacji, bez celu, bez sensu, bojąc się zmienić kierunek studiów i nie myśląc, że właśnie tracisz kolejne lata swojego życia na coś, co już wiesz, że nie chcesz robić.

… poddawać się chwilowym trendom, modą na nowe kierunki studiów, tracąc czas na działania nic nie wnoszące do Twojego życia, bojąc się iść po prostu swoją drogą i robić to do czego masz talent.

…męczyć siebie, że nie masz określonych cech osobowości, że nie masz siły przebicia, że to za trudne, niemożliwe, nie do zrealizowania.

…tkwić tu gdzie jesteś, robiąc to co zupełnie nie sprawia Ci radość, nie dodaje energii do działania i nie rozwija.

Ale możesz też…

…zacząć z większym przekonaniem i świadomością dokonywać wyborów co do Twojej obecnej edukacji i rozpocząć świadome budowanie swojej przyszłości. Skontaktuj się ze mną, aby skorzystać z procesu doradczego z wykorzystaniem unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych jakim jest KOMPAS KARIERY.

Dzięki pakietowi “Czy to ta droga?”:

Przede wszystkim upewnisz się co do swoich talentów i umiejętności i zobaczysz jak możesz nimi świadomie zarządzać, dokonując określonych wyborów edukacyjnych.

Jeszcze bardziej poznasz siebie i to jak możesz reagować i zachowywać się w określonych sytuacjach.

Zastanowisz się nad tym czego oczekujesz od życia, co jest dla Ciebie ważne, jakie wartości wyznajesz, po to, aby żyć w zgodzie ze sobą.

Poprzez nabranie przekonania co do swoich talentów,  co do tego co lubisz, co sprawia Ci frajdę, nabierzesz pewności, że wybory, którą są za Tobą były słuszne, albo…

Bez żalu, ale z odwagą zmienisz kierunek studiów, wybierzesz inną uczelni, albo zaczniesz robić, to do czego wcześniej brakowało Ci odwagi.

Zyskasz rzetelne źródło wiedzy – raport z wynikami kompasu kariery, które będzie dla Ciebie realną pomocą w kolejnych wyborach w Twojej drodze edukacyjnej i zawodowej.

Otrzymasz ode mnie rekomendacje, osadzone w Twojej sytuacji życiowej. Będziesz wiedzieć w jakich obszarach praca przyniesie Ci najwięcej satysfakcji i pozwoli Ci się realizować najpełniej. Dostaniesz konkretne wskazówki, jak do jej zmiany się przygotować.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Twoje decyzje co do wyboru szkoleń, dalszej edukacji, zdobywania kolejnych uprawnień będą starannie przemyślane.

Zrób pierwszy krok. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci powiem co zrobić po kolei, aby nareszcie odrzucić swoje wątpliwości i przekonaniem ruszyć w dalszą edukację.