Droga zawodowa VIP

Masz poczucie, że chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym. Niby obecna praca Cię zadowala, ale gdzieś w środku czujesz, że nie w pełni wykorzystujesz swój potencjał. Masz poczucie, że wykorzystałeś możliwości awansu i nie masz co liczyć na dalszy rozwój. Pragniesz zmiany, ale niekoniecznie wiesz, jak się za to zabrać. Może nawet myślisz o założeniu własnego biznesu, może masz pomysł na przyszłość, ale boisz się czy nie wpadniesz z deszczu pod rynnę. Do żadnej swojej wizji życia zawodowego nie masz w pełni przekonania.

Możesz…

…tkwić tu gdzie jesteś, z dnia na dzień coraz intensywniej odczuwając, ze to co robisz to zupełnie nie to co sprawia Ci radość, dodaje energii do działania i rozwija.

…w jakimś chwilowym przypływie energii przeglądać oferty pracy i czasem bez refleksji, czy to na pewno propozycja dla Ciebie, wysłać jakieś CV.

…czytać artykuły, informacje o dynamicznie zmieniającej się sytuacji w świecie i na rynku pracy i w związku z tym zapisać się na jakieś studia podyplomowe, skończyć nawet jakiś kurs, który na koniec i tak nie wiele zmieni w Twojej sytuacji zawodowej.

…być członkiem wielu grup biznesowych na Facebooku, śledzić losy wirtualnych znajomych, ich rozwijających się biznesów i czekać wiecznie na idealny moment, żeby wystartować.

…też zwyczajnie siebie zamęczać, że nie masz określonych cech osobowości, że nie masz siły przebicia, że to za trudne, niemożliwe, nie do zrealizowania.

Ale możesz też…

… zacząć świadomie budować swoją karierę zawodową i skorzystać z procesu doradczego z wykorzystaniem unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych jakim jest KOMPAS KARIERY.

Dzięki pakietowi “Droga zawodowa VIP”:

Poznasz siebie, to jak możesz się zachowywać w określonych sytuacjach.

Na nowo odkryjesz co Cię interesowało i co pasjonuje, co lubisz robić i sprawia Ci radość.

Odkryjesz i nazwiesz swoje mocne strony, talenty i umiejętności.

Zastanowisz się nad swoimi wartościami, tak abyś mógł pracować w zgodzie ze sobą.

Zyskasz rzetelne źródło wiedzy – raport z wynikami kompasu kariery, które będzie dla Ciebie realną pomocą w kolejnych krokach rozwojowych i zawodowych.

Otrzymasz ode mnie rekomendacje, osadzone w Twojej sytuacji życiowej. Będziesz wiedzieć w jakich obszarach praca przyniesie Ci najwięcej satysfakcji i pozwoli Ci się realizować najpełniej. Dostaniesz konkretne wskazówki, jak do jej zmiany się przygotować.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Twoje decyzje co do wyboru szkoleń, dalszej edukacji, zdobywania kolejnych uprawnień będą starannie przemyślane.

Będziesz mógł przygotować sobie konkretny plan działania przybliżający Cię do upragnionego celu zawodowego.

Pakiet “Droga zawodowa VIP” obejmuje:

Spotkanie I – Poświęcone ustaleniu warunków współpracy, poznaniu Twoich oczekiwań, wyzwań przed jakimi stoisz, określeniu dokładnie Twojej sutuacji i obszarów w których potrzebujesz mojego wsparcia.
Rozmowa będzie prowadzona w formie wywiadu, przez ktory będę chciała poznać Twoją dotychczasową ścieżkę edukacji i rozwoju zawodowego, dowiedzieć się co jest dla Ciebie ważne, w czym się czujesz dobrze.

Praca własna – Po spotkaniu otrzymasz ode mnie kwestionariusz z pytaniami, który pomoże mi poznać Ciebie bliżej i lepiej.
Kiedy odpowiesz na pytania wygeneruje dla Ciebie zaproszenie do wykonania kompasu kariery. Kompas kariery to kwestionariusz składający się z ponad 600 pytań. Możesz go zrobić od razu, możesz podzielić go na części. Średnio wypełnienie go zajmuje to około 1,5 do 3 h. Kiedy system wygeneruje raport umówimy się na termin i spotkanie II.

Spotkanie II – W czasie spotkania trwającego ok. 3 h. omówię z Tobą dokładnie strukturę raportu i wyniki kompasu. Nauczę Cię wyciągania z niego wniosków na przyszłość w świetle całego potencjału jakim dysponujesz. Zarekomenduję Ci ścieżki rozwoju zawodowego czyli obszary, stanowiska jakie pozwolą Ci czuć spełnienie w życiu zawodowym. Po rozmowie otrzymasz dokładny raport oraz e-maila z podsumowaniem naszego spotkania i rekomendacjami.

 

Zrób pierwszy krok. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci powiem co zrobić po kolei, aby nareszcie poczuć spełnienie w życiu zawodowym.