O MNIE

Nazywam się Magdalena Perz i wspieram ludzi w odkrywaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o mocne strony, talenty i w zgodzie z wewnętrznymi potrzebami i pragnieniami. Jestem certyfikowanym trenerem Kompasu Kariery, unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych, Masterem Reiss Motivation Profile, naukowej metody badającej motywację człowieka, doradcą zawodowym i konsultantem kariery.

WIERZĘ…

Wierzę, że każdy z nas znalazł się na świecie po coś i że życie każdego ma ogromną wartość. Uważam, że powinniśmy robić wszystko, żeby go nie zmarnować, nie rozmienić na drobne, w imię spełniania oczekiwań i wizji innych. Nie warto tracić czasu na bylejakość, na życie z dnia na dzień. Mam w sobie przekonanie, że każdy, aby czuć się spełnionym i czerpać satysfakcję z życia, powinien odkryć swoje najskrytsze pragnienia i potrzeby, poznać swój życiowy cel i wytyczyć swoją misję życiową. To chyba jedna najważniejszych podróży, jaką człowiek powinien odbyć w głąb siebie. A kiedy już to zrobi, kiedy odkryje do czego rzeczywiście jest powołany, mieć odwagę ruszyć i zacząć kroczyć własną drogą, bo to może dać mu szanse na życie w pełni.

WSPIERAM…

Wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Chciałabym Ci pomóc w odkrywaniu potencjału jaki w Tobie drzemie. Pokazać Ci jak wiele umiejętności i talentów posiadasz i jak wiele możesz z tym zrobić, żeby poczuć spełnienie. Chciałabym zacząć z Tobą tą wędrówkę i pomóc Ci zobaczyć Twoje unikalne zasoby, tak abyś uwierzył, że masz szansę osiągnąć wszystko, jeśli tylko chcesz. Chciałaby, żebyś przy mnie nabrał odwagi i kiedy już poznasz prawdę o sobie, ruszył dalej samodzielnie i zaczął realizować swoje marzenia i plany w zgodzie ze sobą.

JESTEM…

Jestem żoną i mamą. To dzieci codziennie uczą mnie na nowo zachwycać się i cieszyć małymi rzeczami. To z nimi odkrywam świat z innej perspektywy i na nowo poznaję siebie. I to one jak nikt i nic innego pokazują mi, jak czas nieubłaganie pędzi i szkoda tracić go na rzeczy, które przynoszą nam zniechęcenie, zamiast radości i spełnienia. To co ruszasz ze mną w tę podróż?

ZAPRASZAM…

Jeśli…

…Jesteś na rozstaju dróg zawodowych i nie wiesz, w którą stronę iść.

…Długo pracujesz w jednym miejscu i nie masz pewności jakie masz talenty, umiejętności i jak je możesz wykorzystać.

…Chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym, ale nie wiesz jak się za to zabrać.

…Masz pomysł na siebie, ale brakuje Ci odwagi, żeby go zrealizować.

… Chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie, zobaczyć swoje mocne strony, talenty i zacząć świadomie nimi zarządzać.

… Szukasz pracy marzeń, ale nie do końca wierzysz, że możesz taką znaleźć.

 

Skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje pytania, rozwieję, jeśli masz, Twoje wątpliwości.
Zrób pierwszy krok. Odkryj swój potencjał i znajdź satysfakcjonującą dla Ciebie drogę zawodową.

Napisz do mnie: m.perz@findyourownway.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.