Pakiet MOTYWACJA z Reiss Motivation Profile

Czy nie zdarza Ci się zastanawiać: „Jak on/ona to robi?”. To co sobie postanowią – realizują konsekwentnie krok, po kroku. Myślisz sobie „Ja też tak chcę”. Sięgasz po polecane książki, kupujesz planery, piszesz karteczki z zadaniami, opracowujesz strategie i plany działania i…mimo to nadal widzisz, że brakuje Ci skuteczności i zapału.  Może też czasem czujesz, że do jednych rzeczy siadasz z wielką chęcią, a innych unikasz i nie mają dla Ciebie znaczenia.

Możesz…

..nadal wdrażać różne sposoby zarządzania sobą, motywować siebie do działania, ale czy rezultaty będą takie jak oczekujesz?

…kupować kursy on – line, chodzić na warsztaty, szkolenia, stosować polecane sposoby i metody, ale czy to rzeczywiście będzie zgodne z Tobą i z tym, co dla Ciebie ważne?

…możesz podpatrywać innych, czerpać od niech inspiracje, ale odpowiedz sobie na pytanie Na ile to jest rzeczywiście Twój sposób, Twoja droga? Czy masz rzeczywiście determinację, żeby to osiągnąć?

Albo możesz…

…poznać swój unikalny kod motywacji stworzony przez prof. S.Reissa w USA i zacząć działać efektywnie i w zgodzie ze sobą. Reiss Motivation Profile (RMP) to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz dotrzeć do swoich najskrytszych pragnień i potrzeb. Zależy Ci na skutecznym realizowaniu swoich celów, w zgodzie ze sobą i z tym, co dla Ciebie ważne. Chcesz świadomie budować swoją drogę rozwoju osobistego i zawodowego.

Dzięki pakietowi „Motywacja”:

Dowiesz się jak układa się Twoja hierarchia motywatorów, czyli co dla Ciebie w życiu odgrywa najważniejszą rolę, co powoduje, że chce Ci się działać, bez zmuszania i „nacisków” z zewnątrz.

Dowiesz się, które motywatory u Ciebie ze sobą współgrają, pomagając Ci osiągać cele, a które są ze sobą w konflikcie.

Zwiększysz swoją efektywność w pracy, dowiadując się, które działania, sposoby funkcjonowania sprawiają Tobie najmniej trudności.

Poznasz, w jakich warunkach, w jakiej atmosferze najłatwiej Tobie wykonać swoje obowiązki i działać z zapałem i oddaniem.

Uzmysłowisz sobie, w jaki sposób Twoje niespełnione pragnienia i niezrealizowane wartości mogą stanowić potencjalne źródło problemów w Twoim życiu i jak temu zaradzić.

Zobaczysz potencjalne obszary, które zaniedbywane mogą doprowadzić Ciebie do frustracji i zniechęcenia.

Indywidualna konsultacja ze mną, certyfikowanym Reiss Profil Masterem, pomoże Ci zrozumieć wyniki profilu. Omówię ja tak, aby wiedział dokładnie jak się motywować, jak działać, aby to było zgodne z Tobą i Twoimi potrzebami.

 

Zrób pierwszy krok. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci powiem, co zrobić po kolei, aby nareszcie poczuć, co Ci sprawa radość i jak działać, aby czuć się spełnionym.