Proces doradczy – Pakiet DROGA ZAWODOWA

Nie masz czasem poczucia, że chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym, ale niekoniecznie wiesz co, albo zupełnie nie masz pojęcia jak się za to zabrać. Może nawet myślisz o założeniu własnego biznesu, może masz pomysł na przyszłość, ale boisz się czy oby na pewno to dobra droga. Może tak mocno jesteś zakorzeniony w obecnej pracy czy sytuacji życiowej, że o jakiejkolwiek zmianie myślisz, to puentujesz ją zdaniem „i tak się do tego nie nadaję”, „nie dam rady.”

 

Możesz…

…w jakimś chwilowym przypływie energii przeglądać oferty pracy i czasem bez refleksji, czy to na pewno propozycja dla Ciebie, wysłać jakieś CV.

…czytać artykuły, informacje o dynamicznie zmieniającej się sytuacji w świecie i na rynku pracy i w związku z tym zapisać się na jakieś studia podyplomowe, skończyć nawet jakiś kurs, który na koniec i tak nie wiele zmieni w Twojej sytuacji zawodowej.

…być członkiem wielu grup biznesowych na Facebooku, śledzić losy wirtualnych znajomych, ich rozwijających się biznesów i czekać wiecznie na idealny moment, żeby wystartować.

…też zwyczajnie siebie zamęczać, że nie masz określonych cech osobowości, że nie masz siły przebicia, że to za trudne, niemożliwe, nie do zrealizowania.

…tkwić tu gdzie jesteś, z dnia na dzień coraz intensywniej odczuwając, ze to co robisz to zupełnie nie to co sprawia Ci radość, dodaje energii do działania i rozwija.

 

Ale możesz też…

… zacząć świadomie budować swoją karierę zawodową i skorzystać z procesu doradczego z wykorzystaniem unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych jakim jest KOMPAS KARIERY.

 

Dzięki pakietowi „Droga zawodowa”:

Poznasz siebie, to jak możesz się zachowywać w określonych sytuacjach.

Odpowiesz sobie na pytania, jaka praca jest dla Ciebie idealna.

Na nowo odkryjesz co Cię interesowało i co pasjonuje, co lubisz robić i sprawia Ci radość.

Twoje talenty i umiejętności zostaną wyłuskane i nazwane.

Zastanowisz się nad swoimi wartościami, tak abyś mógł pracować w zgodzie ze sobą.

Zyskasz rzetelne źródło wiedzy – raport z wynikami kompasu kariery, które będzie dla Ciebie realną pomocą w kolejnych krokach rozwojowych i zawodowych.

Otrzymasz ode mnie rekomendacje, osadzone w Twojej sytuacji życiowej. Będziesz wiedzieć w jakich obszarach praca przyniesie Ci najwięcej satysfakcji i pozwoli Ci się realizować najpełniej. Dostaniesz konkretne wskazówki, jak do jej zmiany się przygotować.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Twoje decyzje co do wyboru szkoleń, dalszej edukacji, zdobywania kolejnych uprawnień będą starannie przemyślane.

Będziesz mógł przygotować sobie konkretny plan działania przybliżający Cię do upragnionego celu zawodowego.

 

Zrób pierwszy krok. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci powiem co zrobić po kolei, aby nareszcie poczuć spełnienie w życiu zawodowym.