Proces doradczy – Pakiet PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO DZIECKA

Czy nie zdarza Ci się czuć czasem bezsilnym? Czy patrząc na pędzący świat, na ciągle zmieniające się technologie i wymagania rynku, nie zastanawiasz się czasem, co będzie z moim dzieckiem? Jaką szkołę, kierunek studiów powinno wybrać? Jesteś najlepszym obserwatorem swojego dziecka. Widzisz, że w jednych obszarach radzi sobie świetnie, inne go kompletnie nie interesują. Intuicyjnie wiesz w jakim kierunku może się rozwijać, ale nie potrafisz do końca nazwać jego zdolności, talentów, wykorzystać potencjału jaki posiada. Nie wiesz w sumie, co mu radzić?

 

Możesz…

…powiedzieć, żeby wybrało coś zgodnie z kierunkiem zainteresowań. Pytanie tylko, czy każde zainteresowanie przerodzi się w pasję, a ta umożliwi pracę na takich warunkach jak Ono chce i potrzebuje.

… sugerować, aby wybrało kierunki, które według Ciebie zawsze będą potrzebne na rynku pracy: prawo, ekonomia, medycyna. Pytanie tylko, czy ono ma ku temu predyspozycje?

…też zostawić Je z decyzją, to w końcu jego życie. Pytanie tylko, czy nie szkoda później patrzeć na konsekwencję tych wyborów, często nieprzemyślanych, sugerowanych decyzjami kolegów, znajomych.

 

Albo możesz…

…już teraz wspomóc swoje dziecko w podjęciu ważnej decyzji, co do jego kierunku edukacji, a w przyszłości drogi zawodowej. Pomocne w tym będzie skorzystanie z procesu doradczego z wykorzystaniem unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych, jakim jest KOMPAS KARIERY.

 

Dzięki pakietowi „Przyszłość Twojego dziecka:

Twoje dziecko w chaosie różnych swoich, niekoniecznie racjonalnych, przekonań na swój temat, zobaczy nareszcie, jakie jest naprawdę i jakie się ma możliwości.

Ty poznasz swoje dziecko lepiej i w związku z tym będziesz mógł je konstruktywnie wspierać w realizacji jego planów i postanowień.

Oboje zyskacie rzetelne źródło wiedzy – raport z wynikami Kompasu Kariery, które będzie dla Was realną pomocą w kolejnych krokach edukacyjnych, jakie są jeszcze przed Twoim dzieckiem.

Dzięki sesji doradczej i przygotowanych przeze mnie rekomendacjach będziecie wiedzieli, jakie drogi edukacji i rozwoju pozwolą mu realizować się jak najpełniej, uwzględniając przy tym dynamiczną sytuację na rynku pracy i przyszłe wyzwania, jakie stoją przed każdym z nas.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Unikniesz nieodpowiednich wydatków na korepetycje czy dodatkowe kursy dla Twojego dziecka przygotowujące go do szkół czy uczelni o profilu, który od początku nie był dla niego najlepszym wyborem.

Zyskasz więcej spokoju dla siebie o swojego dziecka. Zamiast niezadowolenia, rozczarowania, rozterek czy zmienić klasę, szkołę studia, Twoje dziecko będzie się uczyło i rozwijało zgodnie ze swoimi umiejętnościami i potrzebami.

 

Poznaj talenty i mocne strony swojego dziecka.

Zadbaj o Jego przyszłość.

Zapewnij mu profesjonalne wsparcie przed kluczowymi dla niego wyborami edukacyjnymi i zawodowymi w przyszłości.

WYJĄTKOWA OFERTA DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ

 

Skorzystaj z pakietu „Przyszłość Twojego dziecka”. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci wskażę kolejne kroki.