Pakiet SKUTECZNE CV

Od dawna myślisz już o zmianie pracy, ale Twoje CV nie było uaktualnione już od dobrych kilkunastu miesięcy, jak nie lat. Czytasz sporo artykułów na temat tego jak powinno wyglądać idealne CV, ale gubisz się już w tym, co zostawiać, co usunąć, na co położyć nacisk, o czym i jak napisać, żeby rekruter zwrócił na Ciebie uwagę.

 

Możesz…

…zostawić swoje CV w takiej formule jak obecnie, wysyłać tysiące maili w odpowiedzi na oferty pracy i zastanawiać się, dlaczego nikt nie zaprasza Cię na rozmowę.

…wciąż zgłębiać wiedzę w tym temacie, wprowadzić zmiany, o których przeczytałeś na własną rękę, pytanie tylko czy to będą zmiany na lepsze.

…czekać na idealną ofertę pracy, a później w pośpiechu dostosowywać swoje CV do wymogów w niej zawartych. Pytanie czy robienie czegoś na ostatnią chwilę jest efektywne.

…kopiować szablony CV uzupełniając je informacjami o sobie, nie weryfikując ich istotności z punktu widzenia potencjalnego pracodawcy.

 

Albo możesz….

Już teraz, przy moim profesjonalnym wsparciu, bez presji, efektywnie popracować nad CV. Unikając w ten sposób nerwów, obaw, pytań czy dokument spełnia wymagania i jest kompletny.

 

Pakiet “Skuteczne CV” to same korzyści:

Do napisania CV podejdziemy jak do wyzwania. Spokojnie i bez nerwów.

Wspólnie zastanowimy się, jakiej pracy, stanowiska szukasz.

Czego w związku z tym może oczekiwać od Ciebie przyszły pracodawca?

Jak napisać o swoim doświadczeniu, aby pokazać, że rzeczywiście spełniasz wymagania i jesteś odpowiednią osobą na stanowisko o które się starasz.

Na koniec otrzymasz CV zgodne z obecnymi oczekiwaniami rekruterów, które w estetyczny, uporządkowany sposób pokaże Twoje doświadczenie, umiejętności, mocne strony.

 

Jak pracujemy?

Przesyłasz do mnie swoje aktualne CV wraz z ofertami pracy, na które aplikujesz. Pracujemy wymieniając się wiadomościami e-mail lub/i pracujemy na dokumencie umieszczonym w „chmurze”.

Ja wskazuję Tobie obszary, które wymagają poprawy, doprecyzowania.

Podpowiadam, co zmienić i dlaczego, na co warto zwrócić uwagę i na bieżąco sprawdzam postępy prac. (3 konsultacje e-mailowe/telefoniczne)

Jako wynik naszej pracy otrzymujesz gotowe CV, w ładnym, estetycznym formacie, które będzie gotowe do wysłania.

Dodatkowo otrzymasz kilka wskazówek, które elementy zmienić, ewentualnie, co dodać lub usunąć, jeśli będziesz aplikować na trochę inne stanowisko.

Zrób pierwszy krok. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego, a ja Ci powiem, co zrobić po kolei, aby mieć CV, które przyciągnie uwagę rekruterów.