O MNIE

Nazywam się Magdalena Perz i wspieram ludzi w odkrywaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o mocne strony, talenty i w zgodzie z wewnętrznymi potrzebami i pragnieniami. Jestem certyfikowanym trenerem Kompasu Kariery, unikalnego narzędzia do badania predyspozycji zawodowych, Masterem Reiss Motivation Profile, naukowej metody badającej motywację człowieka, doradcą zawodowym i konsultantem kariery.

WIERZĘ…

Wierzę, że każdy z nas znalazł się na świecie po coś i że życie każdego ma ogromną wartość. Uważam, że powinniśmy robić wszystko, żeby go nie zmarnować, nie rozmienić na drobne, w imię spełniania oczekiwań i wizji innych. Nie warto tracić czasu na bylejakość, na życie z dnia na dzień. Mam w sobie przekonanie, że każdy, aby czuć się spełnionym i czerpać satysfakcję z życia, powinien odkryć swoje najskrytsze pragnienia i potrzeby, poznać swój życiowy cel i wytyczyć swoją misję życiową. To chyba jedna najważniejszych podróży, jaką człowiek powinien odbyć w głąb siebie. A kiedy już to zrobi, kiedy odkryje do czego rzeczywiście jest powołany, mieć odwagę ruszyć i zacząć kroczyć własną drogą, bo to może dać mu szanse na życie w pełni.

WSPIERAM…

Wierzę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Chciałabym Ci pomóc w odkrywaniu potencjału jaki w Tobie drzemie. Pokazać Ci jak wiele umiejętności i talentów posiadasz i jak wiele możesz z tym zrobić, żeby poczuć spełnienie. Chciałabym zacząć z Tobą tą wędrówkę i pomóc Ci zobaczyć Twoje unikalne zasoby, tak abyś uwierzył, że masz szansę osiągnąć wszystko, jeśli tylko chcesz. Chciałaby, żebyś przy mnie nabrał odwagi i kiedy już poznasz prawdę o sobie, ruszył dalej samodzielnie i zaczął realizować swoje marzenia i plany w zgodzie ze sobą.

JESTEM…

Jestem żoną i mamą. To dzieci codziennie uczą mnie na nowo zachwycać się i cieszyć małymi rzeczami. To z nimi odkrywam świat z innej perspektywy i na nowo poznaję siebie. I to one jak nikt i nic innego pokazują mi, jak czas nieubłaganie pędzi i szkoda tracić go na rzeczy, które przynoszą nam zniechęcenie, zamiast radości i spełnienia. To co ruszasz ze mną w tę podróż?