Zostań gwiazdą (STAR) na rozmowie kwalifikacyjnej

Zostań gwiazdą (STAR) na rozmowie kwalifikacyjnej

No i udało się. CV się spodobało. Zadzwonili i zaprosili Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Co teraz? Jak się przygotować? Jak dobrze zaprezentować swoje mocne strony, tak aby przekonać rekrutera, że posiadasz kompetencje i umiejętności na dane stanowisko. Jak sprawnie odpowiadać na pytania? Odpowiedź jest prosta. Zastosuj metodę STAR i, czytaj dalej..

3 fazy poszukiwania pracy

Szukanie pracy to proces   Szukanie pracy jest procesem i to mocno angażującym, wymagającym czasu. Na końcu tego procesu czeka upragniona praca. Wyzwaniem jest czas. Nie jesteśmy w stanie z góry określić, ile nam to szukanie pracy zajmie. Ostatnie dane pokazują, że obecnie w Polsce pracy średnio szuka się, czytaj dalej..

Testy do badania predyspozycji zawodowych

Od czego zacząć? Czyli które testy do badania predyspozycji zawodowych wybrać? Testów do badania predyspozycji zawodowych na rynku jest tak dużo, że praktycznie nie wiadomo co wybrać i na co się zdecydować. Nie jest to łatwa decyzja, tym bardziej, że zdecydowana większość z nich jest płatna. I tu zawsze, czytaj dalej..

Skuteczne sposoby na znalezienie pracy

Pewnie już przeczytałeś wiele artykułów o szukaniu pracy, ale ten jest o sposobach na skuteczne szukanie pracy. Przeczytaj, warto! Szukanie pracy to tak naprawdę ostatni etap w całym tym procesie. Zanim go rozpoczniemy warto w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie jakiej pracy szukam? Czy wykorzystaliśmy już wszystkie sposoby, czytaj dalej..

zmiana zawodowa, www.findyourownway.pl

Zmiana zawodowa czyli analiza SWOT życia zawodowego

  Nowy Rok to wiele postanowień i zmian, planowanych lub nie. Sporo ich część związana jest z rozwojem osobistym czy karierą zawodową. Być może zadajemy sobie pytanie czy obecna droga zawodowa, to ta która mamy kontynuować? A może już dzisiaj dojrzewa w Was myśl, że może nadszedł czas na, czytaj dalej..

Kim jestem?

Perz Magdalena
Witaj, nazywam się Magda i jestem doradcą zawodowym. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o mocne strony, talenty i w zgodzie z Twoimi potrzebami i wewnętrznymi pragnieniami.

Newsletter

Proszę czekać...

Dziękuję. Będziemy w kontakcie.

Szukaj