Skuteczne sposoby na znalezienie pracy

Skuteczne sposoby na znalezienie pracy

Pewnie już przeczytałeś wiele artykułów o szukaniu pracy, ale ten jest o sposobach na skuteczne szukanie pracy. Przeczytaj, warto! Szukanie pracy to tak naprawdę ostatni etap w całym tym procesie. Zanim go rozpoczniemy warto w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie jakiej pracy szukam? Czy wykorzystaliśmy już wszystkie sposoby, czytaj dalej..

zmiana zawodowa, www.findyourownway.pl

Zmiana zawodowa czyli analiza SWOT życia zawodowego

  Nowy Rok to wiele postanowień i zmian, planowanych lub nie. Sporo ich część związana jest z rozwojem osobistym czy karierą zawodową. Być może zadajemy sobie pytanie czy obecna droga zawodowa, to ta która mamy kontynuować? A może już dzisiaj dojrzewa w Was myśl, że może nadszedł czas na, czytaj dalej..

przedsiębiorca, www.findyourownway.pl

Czy każdy może być przedsiębiorcą?

  Pamiętam jedną z dyskusji na moich studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego o byciu przedsiębiorcą. Przyglądaliśmy się temu, jak widzimy naszą dalszą obecność na rynku jako doradcy. Czy chcemy znaleźć jakieś konkretne zatrudnienie, czy chcemy pomagać jakiejś określonej grupie osób, może uczniom i pracować w szkole, może osobom wykluczonym, czytaj dalej..

doradca zawodowy www.findyourownway.pl

Kim jest doradca zawodowy?

Rozkładamy doradcę zawodowego na czynniki pierwsze Wokół doradców zawodowych narosło wiele mitów. Niestety większości z nas jakiekolwiek zajęcia z doradcą zawodowym, które mieli czy w szkole, czy na uczelni, czy ewentualnie w urzędzie pracy, kojarzą się mało dynamicznie i raczej określane są jako przewidywalne. W szkole zajęcia z doradcą, czytaj dalej..

Co to jest “kompas kariery” i dlaczego warto z niego skorzystać?

Narzędzi jest wiele, ale kompas kariery tylko jeden Każdy, kto zawodowo zajmuje się wsparciem ludzi w poszukiwaniu ich drogi zawodowej, ma w ofercie szereg narzędzi, aby „dokładniej” i bliżej przyjrzeć się osobie, której pomaga. Niektóre są darmowe, za inne trzeba płacić. Z niektórych możemy korzystać sami, a inne, aby, czytaj dalej..

Kim jestem?

Perz Magdalena
Witaj, nazywam się Magda i jestem doradcą zawodowym. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującej drogi zawodowej w oparciu o mocne strony, talenty i w zgodzie z Twoimi potrzebami i wewnętrznymi pragnieniami.

Newsletter

Proszę czekać...

Dziękuję. Będziemy w kontakcie.

Szukaj